Apie 2017 m. festivalį

2017 lapkričio 11 dieną visos Lietuvos krikščioniškas jaunimas susirinko  Naujojoje Akmenėje.
16-asis festivalis vyko trijose erdvėse, žiūrovui susisiekimo prasme patogiose vietose – Naujosios Akmenės kultūros rūmuose ( koncertinė salė), priešais ją esančioje Evangelikų bažnyčioje (šlovinimo salė) ir Šv. Dvasios atsiuntimo bažnyčioje (kamerinė salė). Pasirodė 30 įvairių grupių ir atlikėjų iš Lietuvos ir užsienio.

2002 metais Plungėje pirmąkart suorganizuotas festivalis uždegė šiuolaikinės krikščioniškos muzikos mylėtojų širdis, leido ją atrasti ir ją pamėgti. SIELOS jau šešiolika  metų sėkmingai keliauja, kasmet aplankydamas vis kitą Lietuvos miestą ir sulaukdamas vis didesnio gerbėjų rato. Gera nuotaika, įvairaus stiliaus nuoširdi ir pozityvi muzika bei bendrystė – tai festivalio SIELOS vizitinė kortelė.
„Daugelis žmonių net neįsivaizduoja kokia įvairi ir spalvinga yra krikščioniška muzika. Ji nėra įstrigusi viduramžiuose, o šiuolaikiška bei patraukli jaunimui ir suaugusiems, visiems pagal skonį.“ – sakė festivalio organizatoriai.
Akmenės rajono savivaldybės mero patarėjas (vienas iš organizacinės grupės narių) Tomas Martinaitis džiaugėsi, kad šiemet šis unikalus festivalis vyko Šiaulių apskrityje, Akmenės krašte. „Kraštiečiams tai puiki proga išgirsti ir pamatyti įvairių krikščioniškų grupių iš Lietuvos ir užsienio“ – sakė T. Martinaitis. Į Akmenės kraštą atvyko ir kelios muzikos grupės iš Latvijos bei garsus atlikėjas iš Nyderlandų REYER.
SIELOSE skambėjo ne tik klasikinė, bet ir įvairi popso, roko, repo, šlovinimo ir kitų stilių muzika.
Organizatoriai džiaugėsi, kad festivalį papuošė daug kartų geriausia SIELŲ grupe pripažintas išskirtinis jaunimo mėgstamas repo muzikos stiliaus kolektyvas „Chebra“ (iš Kauno r.), vyresniems žmonėms patinkantis neseniai savo penktąjį albumą išleidęs aktorius, režisierius ir kompozitorius Arnoldas Jalianiauskas, taip pat  Arūnas Raudonius, Gabrielė Gvazdikaitė, grupės „Christ Team“, K-Band ir daug kitų.
Festivalio metu susirinkusiems svečiams Ramučių gimnazijos jaunimas pristatė Reformacijos 500 metų jubiliejui skirtą miuziklą. Kraštiečiai ir svečiai galėjo išgirsti ir vietinių akmeniškių – žinomos muzikos autorės ir atlikėjos Daivos Palionienės, Sigito Krasausko, „Talentų klubo“, Artūro Bužoko, Naujosios Akmenės miesto ir Akmenės parapijos kamerinių chorų.

 

Organizatoriai: VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ ir Naujosios Akmenės jaunimas.
Mecenatas: „Zoombook“
Pagrindinis rėmėjas: Akmenės rajono savivaldybė

Rėmėjai:

 • LR SEimo narys Valius Ąžuolas
 • Akmenės rajono verslininkų asociacija ARVA
 • Kredito unija „Tikroji viltis“ www.tikrojiviltis.lku.lt
 • Nekilnojamojo turto grupė Nektur www.nektur.lt
 • Savaitraštis „Didmiestis“ www.didmiestis.lt
 • Nekilnojamas turtas „Megamiestas“
 • Uždaroji akcinė bendrovė „Arunta ir Ko“ www.aruntairko.lt
 • Kavinė „Luokava“
 • Krikščioniškos muzikos radijo stotis „XFM“ www.xfm.lt
 • Evangeliškos minties leidinys „Gyvieji šaltiniai“ www.gyviejisaltiniai.lt
 • Misionieriškas labdaros fondas „Šviesa rytuose“
 • Krikščioniškos muzikos ir knygų internetinė parduotuvė www.km.lt