Apie mus

Krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS

Apie Mus

Šiandien Lietuvoje yra nemažai krikščionių muzikantų, dainininkų ir grupių, grojančių įvairaus stiliaus muziką, kurie dainuoja ir kalba apie prasmingą gyvenimą. Jų atliekama muzika ir žodžiai liečia kiekvieno žmogaus širdį, nes visa jų kūryba atspindi tikrąsias žmogaus gyvenimo vertybes – tikėjimą, viltį ir meilę.

Šiuolaikiška krikščioniška muzika Lietuvoje gyvuoja jau ne vienerius metus, tačiau jaunam, kuriančiam krikščioniui pristatyti savo kūrybą vis dar sudėtinga. Populiariosios muzikos rinka užversta abejotinos muzikinės vertės ir abejotinas vertybes skelbiančiais kūriniais. Dėl to vienas iš festivalio dalyvių tikslų – būti atsvara narkotikų ir agresijos kultūrai, dainuoti ir kalbėti apie kitokį gyvenimą.

Šis festivalis vienintelis šalyje, kurio tikslas – padrąsinti jaunus krikščionis nešti bendraamžiams amžinąsias vertybes ir uždegti Lietuvos jaunimą kasdien gyventi dorą, pilną meilės Dievui, artimui ir Tėvynei gyvenimą. Jis stiprina ekumeninį katalikų, protestantų ir kitų krikščioniškų konfesijų bei denominacijų bendravimą. Iš atsiliepimų aišku, kad šis festivalis gyvybiškai svarbus kiekvienam ieškančiam tiesos ir norinčiam kurti aplink save gražią, šviesią, pilną tiesos ir gerumo Lietuvos ateitį.

Festivalio misija

Supažindinti visuomenę su šiuolaikine krikščioniška muzika ir padrąsinti bei palaikyti jos kūrėjus.

Festivalio tikslai

  • Skatinti šiuolaikinės krikščioniškos muzikos vystymąsi Lietuvoje;
  • Skleisti Gerąją Naujieną šiuolaikinėmis meno raiškos formomis ir kasmet surengti nuostabią, prasmingos muzikos šventę vis kitame Lietuvos mieste;
  • Pristatyti visuomenei šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupes bei atlikėjus;
  • Apdovanoti metų geriausias grupes ir atlikėjus;
  • Padrąsinti tikintį jaunimą nesigėdyti savo vertybių ir kurti kitokią Lietuvą;
  • Dalintis savo tikėjimu ir vertybėmis su kitais tikinčiais ir netikinčiais jaunais žmonėmis.

Parašykite komentarą