2021 – Palanga

Jubiliejinis XX šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2021 spalio 30 dieną visus sukvietė į saulėtą Palangą. Autoriniai ir visiems gerai žinomi krikščioniškos muzikos kūriniai skambėjo Palangos koncertų salėje, Palangos bažnyčioje ir kultūros centre „Ramybė“. Festivalį su judesiu ir energija atidarė Palangos šokių kolektyvo „Vėtrungė“ ir šokėjos Aidos Maksvytytės pasirodymai. Šokėjams nenusileido ir būgnininkas Arvydas Jofė, gitaristas Artūras Chalikovas, bosistas Kay Cee (Gana, Afrika) ir klavišininkas Raimondas Dauginas surengę išskirtinį, aukščiausio lygio pasirodymą. Jubiliejinio festivalio proga žiūrovus ir atlikėjus atvyko pasveikinti pačio pirmojo festivalio organizatorius, seimo narys Giedrius Surplys, J. E. vyskupas Algirdas Jurevičius ir, žinoma, kaip kiekvienais metais padėkos ir sveikinimo žodį tarė ir VšĮ „Gerosios naujienos centro“ direktorius Remigijus Jucevičius.

Džiaugiamės, jog bendruomenių šlovintojai iš visos Lietuvos bei įvairių muzikos žanrų atlikėjai ir kolektyvai neliko abejingi ir atvyko pasidalinti Dievo duotais talentais su Palangos miesto gyventojais ir svečiais. Palangos koncertų salėje, festivalio koncertineje scenoje, pirmą kartą sužibėjo XFM radijo stoties naujasis ryto eterio balso savininkas Justinas Stanislovaitis su grupe ir šviežiai susikūrusi jaunimo grupė „Testimony“. Tuo tarpu bažnyčioje, festivalio akustinėje scenoje, žiūrovai galėjo pasiklausyti Lietuvoje gerai žinomo operos solisto Liudo Mikalausko, kuris giedojo kartu su Audrone Juozauskaite. Kultūros centre „Ramybė“, festivalio šlovinimo scenoje, garbinimas nenutrūko visą vakarą, salėje jautėsi ypatingai jauki atmosfera ir skambėjo iš širdies gelmių parašytos autorinės giesmės.

Elektroninės šokių muzikos grupė iš Jungtinės Karalystės LZ7 savo energija ir nuotaikinga muzika išjudino žiūrovus šokiams ir vainikavo festivalį kvietimu melstis atgailos malda. O festivalį į 21 gyvavimo metus palydėjo Arnoldas Jalianiauskas pakvietęs visus sugiedoti Viešpaties maldą „Tėve mūsų“.

Jubiliejinis festivalis būtų neįvykęs be savanorių visokeriopos pagalbos bei vietinių ir, žinoma, nuolatinių rėmėjų dosnumo. Kiekvienais metais esame nustebinti kiek žmonių noriai prisideda prie šio renginio, tam, kad evangelijos žinia per muziką pasiektų Lietuvos žmonių širdis. Festivalį tiesiogiai galima buvo stebėti keliuose interneto platformose. Transliacijos dėka pasiekėme virš 26 tūkstančių žiūrovų ir džiugu, kad peržiūros vis auga. Jau įvykusiu festivaliu pasidžiaugti ir šiuolaikinės krikščioniškos muzikos pasiklausyti galite ir jūs!

Palangos koncertų salė: https://bit.ly/3qPuaKw
Kultūros centras „Ramybė“: https://bit.ly/3x1dmBq
Palangos bažnyčia: https://bit.ly/3Dp3e7L