Apie 2018 m. festivalį

Lapkričio 10 dieną Jonavoje vyko jau XVII šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2018.

Kasmet vis kitame mieste vykstančiame festivalyje koncertavo daugiau nei 30 skirtingų grupių ir atlikėjų iš visos Lietuvos.

Muzikantai surengė specialius pasirodymus šimtmečio proga, pristatė naujus kūrinius, o renginį vainikavo svečiai iš Estijos ir Didžiosios Britanijos.

Trijose festivalio scenose skambėjo įvairių žanrų – roko, pop, džiazo, repo, dainuojamosios poezijos, šlovinimo ir chorinės muzikos – kūriniai.

,,Minint valstybės atkūrimo jubiliejų paraginome atlikėjus sukurti specialiai šiai sukakčiai skirtą kūrinį. Kiekvienas individualiai per savo kūrybą galės išreikšti padėką Dievui už tėvynę“ – dalijasi festivalio sumanytojas, Gerosios Naujienos Centro vadovas Remigijus Jucevičius.

Festivalyje naujausių albumų kūrinius pristatė grupė Poezijos medžiotojai ir Gabrielė Gvazdikaitė.

Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos gerbėjai išgirdo kelių pastarųjų metų festivalio laureatus – roko grupę Chebra, o taip pat net 6 šiais metais naujai susikūrusias grupės: Revival, Tomas & Luca, Vėtra, DEKA, Monika ir draugai bei Nektaras.

,,Smagu, kad atlikėjų širdys užsidegusios kūrybine ugnele ir kasmet šiuolaikinės krikščioniškos muzikos gretose gimsta nauji vardai, leidžiami nauji albumai. Širdis džiaugiasi, jog neišblėsta noras kurti ir papasakoti apie gyvenimo kelionę, patirtis ir išgyvenimus. Tai lyg tarnystė, kuriai pasišvenčiama ir gautais talentais apdovanojamas Kūrėjas“ – sako R. Jucevičius, pabrėždamas, kad nuo 2002 metų gyvuojantis festivalis yra nekomercinis.

Kulminacija – svečių iš Estijos ir Didžiosios Britanijos pasirodymas

Šių metų festivalio staigmena – du svečiai iš užsienio: estas Joel Markus Antson (JMA) ir Bright City iš Jungtinės Karalystės.

JMA – inovatyvus repo atlikėjas, savo kūryboje kalbantis apie tiltų ir santykių kūrimą užuot stačius tarpusavio sienas. Muzikinę festivalio programą savo pasirodymu vainikuos kviestinė jaunų atlikėjų grupė iš Didžiosios Britanijos – Bright City. Kompanija kartu atstovauja ir vienam progresyviausių jaunimo judėjimų, vienijančių muzikantus ir menininkus, nešančius pasauliui Evangelijos žinią.

Organizatoriai: VšĮ „Gerosios Naujienos centras“
Mecenatas:www.knygos.lt
Pagrindinis rėmėjas: Jonavos rajono savivaldybė

Rėmėjai: